Pigmentuje to miejsce dla ludzi kochających piękno

Jesteśmy polską firmą, która specjalizuje się w branży beauty. Powstaliśmy dzięki pasji do wszystkiego, co estetyczne i atrakcyjne. Zależy nam na jakości zarówno pod względem produktów, jak i przekazywanej wiedzy. Z tego powodu ściśle współpracujemy z miejscem, gdzie szkoli się specjalistów. Sklep powstał dzięki osobom, które od wielu zajmują się zabiegami estetycznymi. Stąd nasze podejście, ponieważ dobrze wiemy, co jest potrzebne, aby pracowało się łatwo i przyjemnie.

Co nasz wyróżnia? Wiele, ale pierwsza myśl, które się pojawia to podejście do ekologii. Chcemy, aby świat był piękny jak najdłużej. Dlatego wszystkie produkty pakujemy zgodnie z trendem #eko

Dlaczego akurat Pigmentuje?

Nazwa równocześnie odnosi się do części asortymentu sklepu, jak i fundamentów naszej działalności. „Pigmentuje” to czynność, która jest często wykorzystywana do upiększenia ust, brwi, oczu czy włosów.

Pochodzi bezpośrednio od słowa „pigementacja”, które oznacza występowanie pigmentu w ciele żywych organizmów. Pigmentacja pełni przeróżne funkcje: od ochrony przed promieniowaniem UV, nawet po kamuflaż. To symbolizuje nasze podejście – każdy spośród naszych klientów znajdzie coś dla siebie, a nasz asortyment jest kompleksowy.

Co znajdziesz u nas?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy do działania, podchodzimy w sposób kompleksowy. Dlatego oprócz sprzętu i akcesoriów pochodzących od polskich i międzynarodowych producentów znajdziesz u nas wartościową wiedzę. Jeśli zajmujesz się makijażem permanentnym, to znajdziesz u nas wszystko, co może się przydać.

Chcemy całościowo towarzyszyć Ci w drodze do stania się mistrzem w swoim fachu. Dlatego oprócz jakościowych produktów znajdziesz u nas pomocną wiedzę, a u naszych przyjaciół zdobędziesz nowe umiejętności.