Pigmentuje to miejsce dla ludzi kochających piękno

Jesteśmy polską firmą, która specjalizuje się w branży beauty. Powstaliśmy dzięki pasji do wszystkiego, co estetyczne i atrakcyjne. Zależy nam na jakości zarówno pod względem produktów, jak i przekazywanej wiedzy. Z tego powodu ściśle współpracujemy z miejscem, gdzie szkoli się specjalistów (rzućmy link do strony KZ PMU). Sklep powstał dzięki osobom, które od wielu zajmują się zabiegami estetycznymi. Stąd nasze podejście, ponieważ dobrze wiemy, co jest potrzebne, aby pracowało się łatwo i przyjemnie.

Co nasz wyróżnia? Wiele, ale pierwsza myśl, które się pojawia to podejście do ekologii. Chcemy, aby świat był piękny jak najdłużej. Dlatego wszystkie produkty pakujemy zgodnie z trendem #eko.

Dlaczego akurat Pigmentuje?

Nazwa równocześnie odnosi się do części asortymentu sklepu, jak i fundamentów naszej działalności. „Pigmentuje” to czynność, która jest często wykorzystywana do upiększenia ust, brwi, oczu czy włosów.

Pochodzi bezpośrednio od słowa „pigementacja”, które oznacza występowanie pigmentu w ciele żywych organizmów. Pigmentacja pełni przeróżne funkcje: od ochrony przed promieniowaniem UV, nawet po kamuflaż. To symbolizuje nasze podejście – każdy spośród naszych klientów znajdzie coś dla siebie, a nasz asortyment jest kompleksowy.

Co znajdziesz u nas?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy do działania, podchodzimy w sposób kompleksowy. Dlatego oprócz sprzętu i akcesoriów pochodzących od polskich i międzynarodowych producentów znajdziesz u nas wartościową wiedzę. Jeśli zajmujesz się makijażem permanentnym, to znajdziesz u nas wszystko, co może się przydać.

Chcemy całościowo towarzyszyć Ci w drodze do stania się mistrzem w swoim fachu. Dlatego oprócz jakościowych produktów znajdziesz u nas pomocną wiedzę, a u naszych przyjaciół zdobędziesz nowe umiejętności.

- Wartość marki -

Jak opisalibyśmy nasze wartości? To proste, wystarczą 4 słowa!

Jakość

Nie ważne, czy dotyczy asortymentu, czy może wiedzy. U nas znajdziesz ją na każdym kroku.

Ekologia

Bo piękno i natura mogą iść ze sobą w parze. Świat powinien być piękny możliwie, jak najdłużej.

Przemiana

Decydując się na nasz asortyment i korzystając z naszej wiedzy, zmieniasz się w jeszcze lepszego specjalistę.

Kompleksowość

Urządzenia, pigmenty, akcesoria, wiedz lub cenne umiejętności, to wszystko znajdziesz u nas i naszych przyjaciół.