W naszym sklepie znajdziesz sprawdzone urządzenia zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów. Wśród marek, które znajdują się w nasze ofercie są: Berlin PMU, BioEvolution, PML i Quantum.
Każda z maszyn, które znajdują się u nas, sprawdzi się nawet przy najbardziej zaawansowanych pigmentacjach. Co jest ich zaletą? Są wyjątkowo proste w obsłudze, a w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami z zakresu pigmentacji pozwolą uzyskać trwałe efekty. Jeśli chcesz rozwinąć się jako linergistka, koniecznie zajrzyj w to miejsce (link do Szkoleń).
Wszystkie aparat do makijażu permanentnego dostępny w ofercie sklepu Pigmentuje. Wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi oraz łatwą obsługą. Nie można zapomnieć o ergonomicznej, lekkiej rączce, która zapewni komfort pracy. Co prowadzi do większego bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.
Potrzebujesz szczegółowych informacji na temat produktu? Znajdziesz je w opisie przy każdej z pozycji w naszym asortymencie. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, napisz do nas! Z przyjemnością poświęcimy Ci czas i pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Natomiast jeśli chcesz zdobyć nieco więcej wiedzy, dołącz do naszego newslettera.