Pracując jako linergistka musisz być precyzyjna, a to częściowo zależy od wykorzystywanych igieł i modułów. Niezależnie, czy zabieg wykonujesz metodą włoskową, piórkową lub Full Lips, odpowiednio dobrany sprzęt jest na wagę złota. W końcu celem zabiegu jest perfekcyjna pigmentacja ust, brwi czy powiek.
W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wachlarz – różne grubości, igieł wykorzystywanych do makijażu permanentnego. Jak rozwiązania znajdziesz u nas? Są to moduły, dysze, a także zintegrowane systemy z nasadką (kartridże). W tej kategorii produktów również współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i niezawodnymi producentami – BioEvolution, Seirin, Quantum oraz Berlin PMU.
Potrzebujesz szczegółowych informacji na temat produktu? Znajdziesz je w opisie przy każdej z pozycji w naszym asortymencie. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, napisz do nas! Z przyjemnością poświęcimy Ci czas i pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Natomiast jeśli chcesz zdobyć nieco więcej wiedzy, dołącz do naszego newslettera.