Jeżeli na co dzień wykonujesz trwałe pigmentacje, to wiesz jak istotny jest odpowiedni dobór używanego sprzętu. Nie sposób przecenić znaczenia jakości. Dlatego oferujemy szeroką gamę rączek wykorzystywanych przy makijażu permanentnym. W naszej ofercie znajdziesz rączki, które są ergonomiczne, mają lekką konstrukcję, cicho pracują i poprzez ograniczenie drgań zapewniają precyzje pracy.
Dostępne w wersjach, zarówno na igły akupunkturowe, jak i moduły (cartridge), w różnych rozmiarach. Wszystkie produkty tworzone są z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, zgodnie z normami CE. Co korzystnie wpływa na rezultaty pracy, w końcu dobrych specjalista musi wykorzystywać dobre urządzenia. Decydując się na zakup w naszym sklepie, masz gwarancje satysfakcji w przystępnej cenie. Dzięki oferowanym przez nas rączką z łatwością wykonasz profesjonalny makijaż permanentny!
Potrzebujesz szczegółowych informacji na temat produktu? Znajdziesz je w opisie przy każdej z pozycji w naszym asortymencie. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, napisz do nas! Z przyjemnością poświęcimy Ci czas i pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Natomiast jeśli chcesz zdobyć nieco więcej wiedzy, dołącz do naszego newslettera.