Efekty zabiegu zależą od kilku czynników. Oczywiście są to umiejętności osoby wykonującej zabieg, jakość wykorzystywanego sprzętu, a także stosowane preparaty. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz pigmenty w różnych odcieniach, które pozwolą uzyskać pożądany efekt na długi czas. Skąd ta pewność? To zasługa naszych niezawodnych partnerów – Sweet Lips, PML, Liera Color, BioEvolution, Quantum.
Jeżeli zajmujesz się zabiegami makijażu permanentnego, to jesteś we właściwym miejscu. Podkreślone usta, kreski na powiekach, brwi – to najczęstsze zastosowanie oferowanych przez nas preparatów. Chcesz uniknąć nienaturalnego efektu? Nic prostszego, w Pigmentuje znajdziesz bogatą paletę kolorów zarówno w odcieniach ciepłych, jak i zimnych. Dzięki temu idealnie dopasujesz makijaż do typu urody.
Pamiętaj, stosując jakościowe i sprawdzone pigmenty uzyskasz przepiękny efekty na długie lata, a kosmetyki do makijażu staną się niepotrzebne.
Potrzebujesz szczegółowych informacji na temat produktu? Znajdziesz je w opisie przy każdej z pozycji w naszym asortymencie. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, napisz do nas! Z przyjemnością poświęcimy Ci czas i pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Natomiast jeśli chcesz zdobyć nieco więcej wiedzy, dołącz do naszego newslettera.